Роботи, які надсилаються, мають відповідати вимогам ДСТУ 7152:2010 до структури наукової статті. Автори повинні дотримуватись положень видавничої етики стосовно питань авторства, конфлікту інтересів та розповсюдження матеріалів.

1. Обсяг наукової статті — до 15 000 знаків з пробілами.
2. Оформлення тексту:

3. У комплект матеріалів, що подаються на розгляд, входять:
— УДК
— Метадані українською/російською та англійською мовами:

— Основний текст статті повинен складатися з розділів: «Вступ», «Матеріал і методи», «Результати та їх обговорення», «Висновки».
— Список використаної літератури з 10–20 позицій, оформлений відповідно до вимог ДСТУ ГОСТ 7.1:2006, розміщують у кінці статті.
До списку використаної літератури кирилицею додається список латинкою (References), який повторює порядок оригінального списку використаної літератури. Для транслітерації кириличних позицій списку слід користуватися онлайн транслітераторами: Стандартна українська транслітерація (Паспортна КМУ 2010) (http://www.slovnyk.ua/services/translit.php) або Транслит по-русски (http://ru.translit.net/?account=zagranpasport). Список References повинен бути оформлений відповідно до міжнародного стандарту APA (American Psychological Association (APA) Style). Оформити цитування відповідно до APA можна онлайн на ресурсах Citation Machine (http://www.citationmachine.net/apa/cite-a-book) або http://www.bibme.org/apa/book-citation/manual.

4. Супровідні матеріали:

Відповідальність за достовірність наведених у наукових публікаціях фактів, цитат, статистичних та інших даних несуть автори. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несуть рекламодавці

Передрук, відтворення матеріалів та ілюстрацій із журналу лише з дозволу редакції

 

Вимоги до подачі статей

Купи мене
  • Додатково
  • Архів номерів